Praca: Kierownik biura klienta turystycznego

Ogłoszenie numer: 8937343, z dnia 2024-04-17

TRAVELEX Sp. z o.o.

Firma TRAVELEX Sp. z o.o. (Warszawa), lider w organizacji podróży służbowych dla przedsiębiorstw, poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Turystyki z doświadczeniem na lokalnym rynku.

Kierownik biura klienta turystycznego

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na lokalnym rynku.
  • Organizacja i koordynacja podróży służbowych, w tym rezerwacja hoteli, lotów, wynajem transportu i innych usług.
  • Aktywne sprzedaże pakietów turystycznych i dodatkowych usług związanych z podróżami.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i utrzymywanie długotrwałych relacji.
  • Analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.
  • Zarządzanie projektami i wykonywanie innych zadań zgodnie z potrzebami firmy.
  • wystawianie faktur klientom
  • Obowiązkowa znajomość języka rosyjskiego i angielskiego

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży turystycznej lub organizacji imprez, łącznie z ogólnym doświadczeniem zawodowym w obszarze usług około 10 lat.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu firmą turystyczną.
  • Znajomość lokalnego rynku turystycznego i oferty.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i perswazyjne.
  • Umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy w warunkach wysokiego obciążenia.
  • Elastyczny grafik pracy i gotowość do podróży służbowych w razie potrzeby.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i kariery w renomowanej firmie.
  • Przyjazne środowisko pracy i komfortowe warunki.