Praca: Pracownik Działu Obsługi Klienta z Językiem Francuskim

AYALA S.A. produkuje markowe meble fryzjerskie od ponad dwudziestu lat. Naszymi odbiorcami są klienci z całej Europy i Stanów Zjednoczonych. Kierujemy się zadowoleniem każdego klienta dbając o jakość i styl wykonania naszych produktów.

Pracownik Działu Obsługi Klienta z Językiem Francuskim
Miejsce pracy: Piaseczno, Julianowska 59A
Obowiązki:
  • Kompleksowa obsługa klienta;
  • Fakturowanie sprzedaży;
  • Kontrola wpływu należności;
  • Obsługa transakcji sprzedażowych w systemie SAP;
  • Samodzielne pozyskiwanie, rozwijanie współpracy oraz budowanie trwałych relacji z klientami.
Oczekiwania:
  • Znajomość języka francuskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy własnej;
  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość i pozytywne nastawienie;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana.
  • Wymagana znajomość języka polskiego.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Samodzielne stanowisko i pracę pełną wyzwań;
  • Wsparcie i wdrożenie do pracy w przyjaznej atmosferze wśród kompetentnych i doświadczonych pracowników.