Praca: Specjalista ds. wsparcia technicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista ds. wsparcia technicznego
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0823
OBOWIĄZKI:
- Kontakt z klientami portugalskojęzycznymi i angielskojęzycznymi z całego świata (telefoniczny oraz mailowy) w języku portugalskim i angielskim. Wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników końcowych (kontakt w języku angielskim i portugalskim) związanych z technologią. Rozwiązywanie zaawansowanych problemów, a jeśli to konieczne, przydzielanie do zespołu wyższego poziomu. Pomoc w tworzeniu i utrzymywaniu dokumentacji i bazy wiedzy. Obsługa połączeń przychodzących i korespondencji e-mailowej - komunikacja w języku angielskim i portugalskim. Kontakty z współpracownikami w międzynarodowej organizacji w języku angielskim.- Miejsce wykonywania pracy: Oddział firmy w Katowicach + możliwość pracy zdalnej w miejscu zamieszkania.- Praca po 8 godzin dziennie w godzinach: 6:00-24:00 - do uzgodnienia z pracodawcą (system wielozmianowy).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: portugalski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: Chęć do nauki
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w pracy na podobnym stanowisku (jako osoba świadcząca wsparcie techniczne). Wymagana znajomość obszaru technologicznego. Wymagana motywacja do zdobywania wiedzy na temat procedur i procesów Service Desk. Wymagana elastyczność do pracy zmianowej.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach